نتایج جستجو برای عبارت :

هنرمندان نامرد!

متن آهنگ یار نامرد از شهرام شکوهیوای از این شبه سرد آخ از این همه درد خنجری به پشتم زده یار نامردناقوسه و زنگ ناموسه و جنگ تا تو تمومه لعنت به نیرنگآره من دیوونم اینو خوب میدونم به تو بستس جونم وایاما من مجنونم که با نامردی هات عاشقت میمونم وای

ادامه مطلب
اینقدر نامرد نباشید!
اینقدر به آسانی دل هارا از خود نرنجانید
لذت میبرید از شکستن دل عزیزانتان؟! شما دیگر چه‌گونه آدم‌هایی هستید!!
به‌ ولله که شما یک پا هنرمندید...هنر می‌خواهد اینگونه ظالم بودن، اینگونه نیش زبان زدن، اینگونه بی رحم بودن!
زندگی کوتاه است...همین زندگی دو روزه را با این اخلاق‌هایتان به عزیزانتان زهر نکنید! چرا خود را اصلاح نمیکنید؟!
دیگر صبر کردن، دَم نزدن هم حدی دارد، گذشتن و بخشیدن هم حدی دارد.
گمان می‌کنید که همیشه اینگونه
اتفاقی دستم خورد و اون گوشه ی وبلاگم،"کتابدونی" باز شد...موجی از احساسات به قلبم فشار آورد با دیدن هر کتاب و یادآوری حس و حالی که طی خوندشون داشتم و ذوق و وسواسی که موقع گرفتن عکس ها به خرج میدادم...
حس و حال مادری رو دارم که از جگرگوشه اش دور افتاده و باید برای دیدن دوباره ی فرزندش ده ماه دیگه صبر کنه...
برای ده ماه منتظرم باشین دخترکانم...پسرکانم...
~بُغض
~عنوان: رفته ام گرچه دلم منتظر برگرد است/چقدر صبر از این زاویه اش نامرد است...."محمد عزیزی"!
درخت کاری یکی از مهم ترین راه کارهای مهم برای حفظ محیط زیست سالم است. و اگر به صورت مداوم تکرار شود و مردم به اهمیت این کار پی ببرند  باعث می شود در محیطی سالم تر زندگی کنند و در روحیه و همچنین سلامت جسمی آنها بسیار تأثیر گذار است. در این مقاله میخواهم در رابطه با حضور هنرمندان و سلبریتی ها در روز درختکاری و نقش آنها در این باب ، صحبت کنم. با من همراه باشید :

ادامه مطلب
⭕️ باید سالیانه ۵ هزارمیلیارد تومان یارانه پرداخت می کردند که این عدد معادل یارانه بنزین ۱۲/۵ میلیون ایرانی است.
جالب اینکه امروز نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور یک دستور فوری، با کاهش معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹ مخالفت کرد و این یعنی کماکان هنرمندان از معافیت صد درصدی برخوردار خواهند بود.
✅ کانال مصاف@Masaf
غزل پُست مدرن بنام « نامردِ پیروز ؛ مظلومْ خلاص » از اینجانب « پاسبان پارسی »
عذاب روی سَرم خراب شدچیزی به مانند این نیستنامردی بیداد میکنه توو شهرنامرد شخص بَدی نیست؟
×××
وجه مشترک ، منافع و پولشده برای همه مشخصتوی زندگی سَرَک میکشهبنامِ حقِ پاکِ مقدس
×××
بگذار آرام و آسوده باشدشخصِ نامرد مخالفِ هدفآزادی برای او همیشه مهیاستتوی خیابان بار میکند و میکشد عَلَف
×××
مظلوم‌ها چوب سادگی را میخورندبه چی میان آمد این دفتر؟حکایت‌ها همچنان باقی
♪♬♬♪کاشکی بیه می یار ای، چشم بوینم شی یار ره♪♬♬♪
♪♬♬♪قبول کمه شی زار ره، نامرد روزگار♪♬♬♪
♪♬♬♪شهرام فلاح، همش تی وره، شعر تو یاتو، حال خرابه ولا♪♬♬♪
♪♬♬♪ای دوست، جانا، امان امان امان، های♪♬♬♪
♪♬♬♪تی اسم مثل ستاره♪♬♬♪
♪♬♬♪سوزنه شو دیاره، تی حرف ره یاد ایارمه وقتی تنهایی دارمه♪♬♬♪
♪♬♬♪آروم آروم می دل بویه خون، شو دکتمه بیابون، امان ای یار نادون♪♬♬♪
♪♬♬♪سهم من از ته دلبر بویه ساز و آهنگ♪♬♬♪
♪♬♬♪تنهایی
Shirazart.blog.ir 
* ( در زبان ژاپنی به معنی " تصاویری از دنیای پر تحرک") هنر رایج سده های هفدهم تا نوزدهم ژاپن که زندگی یوشیوارا ( روسپی خانه ) ، ناحیه ی اِدو ، توکیوی فعلی را ، مجسم می کند .گیشاها و هنرمندان کابوکی موضوعات مورد علاقه بودند ، اما هنرمندان یوکیوئه همچنین مناظر و صحنه هایی از دوره های تاریخی ، افسانه ها و حکایت عامیانه را نیز نمایش می دادند .چاپنقش قالب چوبی و به صورت رنگی عمده ترین ابزار بیان هنری این هنرمندان محسوب می شد و از جمله بر جسته
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Hardstyle/EDM | Released: 2002-2019 | Various Artists - Popular Music Collection
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2002 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف
ادامه مطلب
Artist: Various Artists | Album: Popular Music Collection Vol.02 | Genre: K-Pop/House | Released: 2015-2019 | Various Artists - Popular Music Collection Vol.03
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف 3 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2015 تا 2019
آلبوم کالکشنی از بهترین آهنگ ها از هنرمندان مختلف قسمت 3
ادامه مطلب
رسانه های اجتماعی برای بسیاری از هنرمندان حیاتی است. جوانب مثبت ، مکانهایی را که در آن مشغول به کار هستند ، شبکه سازی کرده و مشتری های جدیدی را در سال 2019 پیدا می کنند ، نشان می دهد.
رسانه های اجتماعی بخش مهمی از خود تبلیغ برای بسیاری از هنرمندان است. خواه به دنبال شغل جدید ، مشتری های جدید مستقل ، همکار خلاق باشید یا فقط برای ایجاد شهرت خود ، باید بهترین کار خود را از آنجا انجام دهید.
اما با انتخاب بسیاری از بسترهای اجتماعی ، چگونه می دانید از ک
نفهمیدی چقدر دوستت داشتم... چندساله که دارم عذاب میکشم دارم میسوزم هیچکس نفهمید هیچکس ندید تو هم ندیدی نامرد
دیگه نمیکشم بسمه
دیگه نمیخوام به توی نامرد فکر کنم اصلا چرا باید بهت فکر کنم وقتی حاضر نشدی یه کم از اون غرور لعنتیت بگذری
لعنت به خودت و غرورت
ببین چیکارم کردی... من نمیزاشتم اشکمو حتی مادرم ببینه،الان دارم تو خیابون اشک میریزم و از تو مینویسم
کاش به جای این مردم تو این اشکارو می‌دیدی شاید یه ذره میفهمیدی حال خرابمو... 
خسته ام از تو ا
باید از حال الانم بنویسم. اینکه تنها اومدم خانه هنرمندان و با ح تموم کردم و دیگه همین تنهایی برام مونده   راضیم و ... و خسته‌ام و ناراحتم. میم عاشق من قصد دارم عاشق بشم و تنهام. این از زندگیمون و حالا ... تنها نشستم لبه‌ی حوض خانه هنرمندان و ملت دارن فوتبال می‌بینند و من تنهام. دو تا کتاب خریدم و گالری دیدم، تنها. اونچه از همه بیشتر به چشم میاد تنهاییه. 
بغض دارم؟ ناراحتم؟ نه بیشتر احساس رهایی و خوبی دارم اما همچنان چشمام بدنبال یه گریزگاهه اینک
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
*گزارش خبری - هنرمندان غدیرحجم: 6.46 مگابایت 
*به مناسبت عید غدیر
نمایشگاه تجلی نام امیرالمومنین علی علیه السلام در آثار هنرمندانآثار خوشنویسی، نقاشی خط، تایپوگرافی، عکس و پوستر
حوزه هنری با مشارکت کانون هنر شیعی
آیین گشایش: یکشنبه ۲۷ مرداد تا ۹ شهریور ۱۳۹۸ - حوزه هنری، خانه عکاسان ایران
.
وزارت ارشاد باید پیگیری کند/صحبت های مسعود نجابتی درباره سوء استفاده از تصویر هنرمندان جشنواره تجسمی فجر 
چند روزی است در فضای مجازی شاهد انصراف تعدادی از داوران و مسوولان برگزار کننده جشنواره هنرهای تجسمی از این جشنواره هستیم.در این بین، عکسی در فضای مجازی منتشر شده که در آن تصویر و عنوان هنرمندانی که از جشنواره انصراف داده اند در کنار هم چیده شده است.بعد از انتشار این عکس انجمن هنرهای تجسمی انقلاب اسلامی به این عکس واکنش نشان داد و گفت:
گزیده‌ای از پست‌های هنرمندان در فضای‌ مجازی را مشاهده می‌کنید.
رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آنها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند
ادامه مطلب
نام فرزندان هنرمندان و بازیکنان ورزشی ایران
اسم بچه سلبریتی ها
نوردخت : اسم دختر رامبد جوان و نگار جواهریان
نیما ، احسان و نَعیما : فرزندان شهریار کرمی
بامداد و پورشاد : فرزندان رشید کاکاوند
آرشام (اسم ایرانی): فرزند شهربانو منصوریان
مژگان : فرزند زنده یاد حسین شَهاب
کاوه : فرزند مهران نائل
ایلین و شایلین : فرزندان باربد بابایی
آویشه و فرید : فرزندان زنده یاد الهه
بهرنگ :فرزند بهروز بقایی یونا : فرزند بهرنگ بقایی
Artist: Various Artists | Album: Popular Instrumental Music Collection | Genre: Pop/Trance/House/Techno/EDM | Released: 2014-2019 | Popular instrumental Music Collection Vol.04
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام موزیک: کالکشن آهنگ های بی کلام محبوب قسمت 4 | سبک: پاپ-تکنو-هاس-ترنس-دنس | تاریخ انتشار: از سال 2014 تا 2019
آلبوم کالکشن آهنگ های بی کلام از هنرمندان مختلف-قسمت 4
ادامه مطلب
سایت هنرات در بهار سال 1398 (سال رونق تولید) به همت نوید کیهانی فرد و با هدف ایجاد بزرگترین دایرکتوری هنرمندان، اماکن و مشاغل هنری ایران و همچنین مجله و فروشگاه اینترنتی مرتبط با هنر ایرانی راه اندازی گردید.
ثبت
صفحه اختصاصی در این وب سایت کاملا رایگان و همیشگی است. همچنین امکان
فروش اینترنتی محصولات هنری هنرمندان به ویژه هنرمندان معلول و زنان سرپرست
خانوار هنرمند نیز در این سایت با شرایط ویژه فراهم می باشد.
با ثبت صفحه برای خود و دیگران و ه
با برخی از هنرمندان هنرمندانی که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان خود در BlogTalkRadio.com هستند ، آشنا شوید. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید ، خدمات آموزشی خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت …The post بازاریابی آنلاین برای هنرمندان – BlogTalkRadio appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WFbAEb
مشاهده مطلب در کانال
سایت هنرات در بهار سال 1398 (سال رونق تولید) به همت نوید کیهانی فرد و با هدف ایجاد بزرگترین دایرکتوری هنرمندان، اماکن و مشاغل هنری ایران و همچنین مجله و فروشگاه اینترنتی مرتبط با هنر ایرانی راه اندازی گردید.
ثبت
صفحه اختصاصی در این وب سایت کاملا رایگان و همیشگی است. همچنین امکان
فروش اینترنتی محصولات هنری هنرمندان به ویژه هنرمندان معلول و زنان سرپرست
خانوار هنرمند نیز در این سایت با شرایط ویژه فراهم می باشد.
با ثبت صفحه برای خود و دیگران و ه
هنرمندان عزیزی که مایل به همکاری با موسسه فرهنگی و هنری آوا فیلم هستند با شماره های زیر تماس حاصب فرمایند 
۶۶۹۲۳۵۳۱ _ ۶۶۴۳۶۰۰۸
ضمینه های فعالیت و همکاری :
فیلم نامه نویسی
کارگردانی
برگزاری کلاس های هنری 
سرمایه گذاری 
ساخت و تولید فیلم های سینمایی و غیر سینمایی
همکاری با گروه های تئاتر و موسیقی 

مطالعات خانه سینما
چکیده:
شاید یکی از انگیزه های اصلی تأسیس مرکزی غیر دولتی با عنوان خانه سینما ،حمایت مادی از حقوق هنرمندان و دست اندرکاران سینما و تئاتر بود تا با ایجاد شرایط بهینه ای برای فعالیت هنرمندان،انان اسوده تر از قبل و با اطمینان به پشتوانه های مادی در حال واینده بتوانند نسبت به احیا حقوق خود اقدام نموده و با فراغ بال بیشتری به فعالیت بپردازند.با گذشت زمان این انگیزه اصلی خود صاحب شاخه های بیشتری در جهت حمایت غنی تر از هنرمندان ن
اعلام جزئیات مراسم تشییع شهلا ریاحی
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت:مراسم تشییع مرحومه شهلا ریاحی ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.این هنرمند در کنار همسرش اسماعیل ریاحی به خاک سپرده می‌شود.مراسم ترحیم شهلا ریاحی، روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می‌شود.
هیچ وقت سریال ستایش را ندیدم اما امشب باتیتراژ پایانش گریه کردم 
الکی ها ...الان توانایی این را دارم که باهرچی بزنم زیر گریه 
راست راستش اینه که هیچ وفت روز های خوب نمیرسه ...
من راه درست رفتم ...سعی کردم مرد باشم..نامرد بود ....من باختم ..
م همه جا بلاکم کرده. باورم نمیشه، غمگینم، دلم می‌خواد باهاش حرف بزنم، با یکی حرف بزنم
پووووف حوصله‌ام از زنده بودن سر رفته
خیلی نامرده... بعد اونهمه رابطه... چیکار دارم خب؟ یه لایک تو اینستا ... چرا اینجور نامرد آخه؟
همشون همینن، تهش بلاکت می‌کنن و تمام . 
از همه چیت میزنی، از همه اصولت میگذری خودتو تا حد اون میاری پایین بعد بهت میگه من درحد تو نیستم بودن با تو اعتماد به نفسمو کم میکنه و بهت نمیرسم پس میرم چون اگه باشم حالم بده! قشنگه نه؟همه دلخوشیت بین حال بدش اینه که براش با همه فرق داری بعد میاد مستقیم بهت میگه بعد از اینهمه سال شدی یکی مثل بقیه! همه دلخوشیتو میگیره اون کور سوی امیدتو نابود میکنه و همه چی اوار میشه رو سرت...میره تنهات میذاره و هروقت دلش تنگ میشه میاد پیام میده صدات میکنه و ناله
خب دوستان قصد دارم در این وبلاگ هنرمندانی رو به شما معرفی کنم که زحمات زیادی رو می کشن ولی نامشون اون قدر ها مطرح نیست و خیلی خوبه کسایی رو بشناسیم که واسه هنر موسیقی زحمت فراوونی کشیدن ولی همیشه در رده ی دوم بودن. 
با من همراه باشین تا هنرمندان در پشت پرده ایی رو بهتون معرفی کنم که بعد از شناختن حسابی طرفدارشون می شید.
امروز از لج تو ی ماشین بوق زد رفتم سوار شدم .یهو ب خودم اومدم ک دارم چکار میکنم گفتم میشه وایسی حالت تهوع دارم هرجی گفت چرا چیه بیا ببرمت دکتر نتونستم حتی نگاش کنم الان نمیدونم اصلا چ شکلی بود.لامصب حداقل ی تهمت بهم میزدی ک میتونستم حداقل تو این شرایط انجامش بدم . بدم ازت میاد
هنرمندان زیادی در جهان سعی در خلق صحنه ای زیبا و متفاوت در بوم های نقاشی دارند در نقاشی های این هنرمندان هزاران فلسفه و مفهموم نهفته است.قیمت این نقاشی های جالب و متفاوت به میلیون ها دلار رسیده است.نقاشی عددی اپالک که تا زمان مرگش به ۲۲۲ عدد رسید.در قسمت زیر تصاویر جالب از نقاشی های میلیون دلاری را قرار داده ایم.می توانید برای دیدن این تصاویر ما را در ساین نیک صالحی دنبال کنید.

ادامه مطلب
صابر سهرابی در این دیدار با گرامی‌داشت هفته معلم و جایگاه معلم گفت: هنرستان شهید آوینی تنها هنرستان هنری فارس است که زیر مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، به پرورش هنر و هنرمندان آینده این استان می‌پردازد و باید بیش از پیش مورد حمایت همگان قرار گیرند.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پویش‌خبر -
ادامه مطلب
محمد مطیع بازیگر سینما و تلویزیون ساعتی قبل در منزل شخصی خود در کشور سوئد و در سن ۷۵ سالگی درگذشت.
 بنا بر این گزارش، زنده یاد مطیع با نقش هایی همچون میرزا آقاخان نوری در مجموعه تلویزیونی «امیر کبیر»، وزیر اعظم در مجموعه تلویزیونی افسانه سلطان و شبان و … ایفای نقش کرده بود.

ادامه مطلب
افزایش انتشار تک‌آهنگ و به تبع آن کاهش عرضه آلبوم، اتفاقی است که مدتی است در فضای موسیقایی کشور رخ داده است. ایسنا در این راستا مصاحبه‌هایی را با تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی انجام داده که برخی این اتفاق را مثبت و برخی نیز منفی تلقی کرده‌اند؛ مشکلات اقتصادی و همچنین رعایت نشدن قانون کپی رایت در ایران، از جمله عللی است که برای گرایش هنرمندان موسیقی به عرضه تک‌آهنگ عنوان می‌شود.
ادامه مطلب
من کلیدصدروزه دارم و همه مشکلات راحل میکنم.این سخن اعتدال طلب ها بود.جنبشاعتدال طلب بخاطربیمه سلامت مجدد منتخب شده ملت گشته بود.
هنرمندان در عرصه تئاتروسینمابامشکل بیمه مواجه بودند.عده ای دیگر پول درمان نداشتندتامجددابه صنعت پولسازتئاتروسینمابرگردند.خانه سینما بصورت کامل درحال نابودی بود چون افرادی که چیزی ازهنرتئاتروسینماومذهب نمیفهمیدندواردعرصه صنعت پولسازسینمامیشدنداین افراد توسط رابطه واردسینماوعرصه محصولات فرهنگی میشدندوب
چندوقتی هست دارم دکتر دوا میکنم حالم خوب بشد اما نمیدونم چرا هرچی دکتر میرم میگه از اعصابت هستش باید کم فکر کنی تا خوب بشی
اما انگاری دکتر نفسش از جای گرم بلند میشد این حرف رامیزند باید فکر نکنی او خبر از دل وا مونده من نداره اجاره خونه عقب افتاده قسط وام عقب افتاده وهزارو یه کوفت خوره دیگه اگه منم حقوق ماهیانه بالای 5ملیون داشتم به قول یارو دردی داشتم دیگه نه والله نداشتم اما نمیدونه ماهیانه 900هزارتومن دارم حقوق میسونم از محل کارم
آخه این چه
دختر جوانی بر اثر سانحه تصادف زیبایی خود را از دست داد .چند ماه بعد ناباورانه نامزدش هم کور شدموعد عروسی فرا رسیدمردم میگفتند؛چه خوبعروس نازیبا همان بهتر که شوهرش هم نابینا باشد۲۰ سال بعد از ازدواج ؛زن از دنیا رفت،مرد عصایش را کنار گذاشتو چشمانش را باز کرد
مرد هیچ‌وقت نابینا نبود...!
او فقط مَــرد بود
شک نکن " دنیا همین است:.مرد بودن " دَرد " دارد ..... نامرد بودن " کـِـیـــف " !!
Shirazart.blog.ir 
*هنر تصویری خشن ، که بیشتر احیاء مجدد فرم های اکسپرسیونیستی اوائل سده ی بیستم آلمان بود ، و در ایالات متحده ، ایتالیا و ( به ویژه ) طی اواخر دهه ی ۱۹۷۰ در آلمان غربی شکل گرفت .از جمله هنرمندان مرتبط با این سبک می توان جورج باسلیتز، راینر فیتینگ و آنسل کیفر ( آلمان ) ، جولیان اشانبل ( آمریکا) و ساندروچیا ( ایتالیا) را نام برد .این سبک در ایالات متحده به عنوان " نقاشی بد " ( Bad painting) , در ایتالیا به عنوان " فراپیشرو" ( transavanguard) نام گرفت ، و در آلم
دنیای امروز ما قطعا به پزشک و مهندس نیاز دارد اما همین دنیا، میان همه این خستگی ها، میان همه بریدن های گاه و بی گاه و سپس بلند شدن ها، میان بودن و نبودن ها و میان تمامی این چاشنی های زندگی بالاخره به هنرمندان هم احتیاج دارد.
شاعرانی که غزل هایشان گوش کنجشک های باغچه را پر کند.
نقاشانی که به روی شهر رنگ بپاشند.
عکاسانی که دنیا را از ثبت زیبایی ها پر کنند.
نویسندگانی که با نوشته هاشان مرهم دلت باشند، آن هنگام که کسی دردت را نمی فهمد و حرفت را نمیشن
رزرو بلیت امیرفیلم امیراکنون در سینماهای فردوس سینمایی کوروش که فردوس سینمایی کوروش , وسیع ترین بهشت سینمایی مرزوبوم در طبقات ۴ و۶ مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی کورش با سپرده گذاری تیم صنعتی گلرنگ طی چهارسال ایجاد شده است .۱۶۰۰۰متر مربع از مجتمع تجاری , فرهنگی و تفریحی فردوس کورش به ۱۲ تالار سینما اختصاص داده شده که ۲۸۰۰ صندلی به گنجایش سینماهای سرزمین طولانی تر نموده است . همینطور این سینما دارنده رستورانهای متفاوت و پ
:)بعد تو محبتمو کلمات قشنگمو پای هرکسی ریختم که بهش نیاز داشت...براشون وقت گذاشتم و کمکشون کردم...نگین...یه بخشی از وجودم بود که فقط پیشکش تو کردم...نمیدونم کدوم بخش...نمیدونم اسمش چیه...یه روزی میرسه که وارد یه رابطه ی دیگه میشی و چقدر میترسم از اون روز...بند بند وجودت مال منه...سهم منه...نه عروسک نیستی...آزادی و منم کاریت ندارم...اما میدونی...فقط یه مرد میتونه غیرت و ترسی که توی رگام می جوشه رو بفهمه!
من و تو مثل همیم خوف میکنن میبیننمونواسمون غلاف بلوف میکنن
رپ کنا منو خیلی دوست ندارنمثل تو که خیابونا جلوت جفت میکنن
بچه ی سینه باتوم و ترساشو
صاف گذاشت تو کمر نامرداجنده بازنده ها رفیق همنتنهایی مبارک برنده ها تنهان

داداشت دنیا رو جر میدهلخت تر از جیبش حنجرشه سفت وایساده واسه جنگتو میدونی یه دیوار که خودتی پنجرش حیف

زمستون هنوز از ترس لی لی میکرد وقتی بهار تنتو نفله میکرداز پشت زدتت الان نه تو کودکی اسلحه اش گلوله رو گریه میکرد
کردن ت
پرستاران و پزشکان و خدمه بیمارستان‌ها و ... همه در حال تلاش در شرایطی سخت و خطرناک هستند و همه از فداکاری‌هایشان خبر داریم.
امّا چقدر دردناک است وقتی که بشنویم《 برای این‌کارا پول می‌گیرن 》؟؟ چه حسی پیدا می‌کنید؟
مدافعان حرم هم که از جانشان و از خانواده‌شان گذشتند وقتی عدّه‌ای زبان به طعنه گشودند، همین حس رو پیدا کردند! البته بماند کسانی که می‌گفتند مدافعان اسد...
من که از ته دل بی‌انصاف و نامرد می‌بینمشان... 
از ابتدای قرن بیستم و سرعت گرفتن رشد صنعتی، دانشمندان زیادی نسبت به اثرات مخرب این رشد و خصوصا افزایش مصرف سوخت‌های فسیلی هشدار دادند. الان و در این لحظه با قاطعیت می‌شه گفت که تقریبا تمامی اون پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمدند و ما امروز در آستانه یه بحران بزرگ و ورود به نقطه غیر قابل بازگشت هستیم. همه مردم دنیا در حال حاضر درگیر بحران‌هایی هستند که هر کدام در جای خودش می‌تونه آخرالزمانی باشه ولی شاید هیچ‌کدام به اندازه تهدید گرمایش جهان
دانلود آهنگ جدید رضا شیری| پرسه+متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Music BY  Reza Shiri called Parse+Text

برای دانلود آهنگ اهنگ جدید پرسه رضا شیری لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ جدید پرسه از رضا شیری
♬♪♪♫♪♬

بی تو پرسه تو بارون شده کارم شبونه قفلم رو عکسات ببین بری کارم تمومه    من تنها توی هر جمعی باشم اسمت که میاد یهو از هم می پاشم    چرا رفتی نامرد چرا انقد باهام سردی بری تنها میشم چرا انقد خون سردی    نفسم عشقم تو شدی جونم همه
اما نمیدونم از کجا شروع کنم چی رو بگم چی رو نگم چطور بگم 
نمیدونم میشه هنوزم بگم من دیوانه وار عاشقتم
میشه بازم بگم من هنوزم خوابتو میبینم و مجنون شدم رفته
میشه من بازم فریاد بزنم بگم که چقدر از این دنیای نامرد دلگیرم که هیچی از تو قسمت من نشد جز حسرت عشقی عظیم
میشه بگم تمام عمرمو حاضرم بدم ولی یک لحظه نگاهم دریای نگاهتو بنورده
میشه من هنوزم از تو بنویسم
کیمیای زندگی من
هرساله در روز‌هایی پایانی سال که بازار خرید و فروش داغ است و مردم به دنبال نوکردن وسایل منزل، لباس و... هستند، نمایشگاه‌هایی ویژه حراج آثار هنری برگزار و آثار هنرمندان تجسمی با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می شود تا فرصتی برای خرید آثار اورجینال برای مردم فراهم شود.
نگارخانه لاله واقع در بوستان لاله یکی از نگارخانه‌های معروف دولتی است که بیست و پنجم بهمن ماه، نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران را افتتاح و ۸۶ اثر از ۲۰۰
    هر چند روشهای مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد اما اغلب مردم گمان می کنند که مهاجرت به کانادا تنها برای خواص و افرادی است که شرایط منحصر به فردی دارند. مهاجرت به کانادا هنرمندان یکی از روشهایی است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.اما باید دانست که مهاجرت به کانادا هنرمندان باید با بررسی دقیق شرایط ایشان آغاز شود. پر کردن فرم درخواست که نخستین گام عملی در این راستا می باشد امری بسیار مهم و قابل توجه است. اگر اشتباهی د
هنرمندان عزیزی که مایل به همکاری با موسسه فرهنگی و هنری آوا فیلم هستند با شماره های زیر تماس حاصب فرمایند 
۶۶۹۲۳۵۳۱ _ ۶۶۴۳۶۰۰۸
فیلم نامه نویسی
کارگردانی
برگزاری کلاس های هنری 
سرمایه گذاری 

یا مَعْشَرَ النَّقیبَةِ وَ اَعْضادَ الْمِلَّةِ وَ حَضَنَةَ الْاِسْلامِ! ما هذِهِ الْغَمیزَةُ فی حَقّی وَ السِّنَةُ عَنْ ظُلامَتی؟ اَما کانَ رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وَ الِهِ اَبی یَقُولُ: «اَلْمَرْءُ یُحْفَظُ فی وُلْدِهِ»، سَرْعانَ ما اَحْدَثْتُمْ وَ عَجْلانَ ذا اِهالَةٍ، وَ لَکُمْ طاقَةٌ بِما اُحاوِلُ، وَ قُوَّةٌ عَلى ما اَطْلُبُ وَ اُزاوِلُ.
اى گروه نقباء، و اى بازوان ملت، اى حافظان اسلام، این ضعف و غفلت در مورد حق
عصا ره دست های م بورم غریبون ماربمیره های مار بمیره
ناله بزنم من داغ شه جوون مار بمیره های مار بمیره
ارزو به دل مار بمیره
ته تن زیر گل مار بمیره
ته دست حنا مار بمیره
پاک نیه حتی مار بمیره

ماه اسمون عمه بمیره
کامیاب مهربون عمه بمیره
بی سر بی زبون عمه بمیره

نیشتبیمه نال سر بی سر و صدا 
در بزونه در واره بییه وا
باامه چه خبر بیه جان خدا 
بدیمه گننه کامیاب بمرده

پسر ته مامان بمیره تنه داغ ره نوینه

ای عجل نامرد بیتی مه جوون
و لباس دامادی همه بیه
۶۶۹۲۳۵۳۱ _ ۶۶۴۳۶۰۰۸
فیلم نامه نویسی
کارگردانی
برگزاری کلاس های هنری 
سرمایه گذاری 

تحملم واقعا داره به سر میرسه
فشار زیادی روم هست
واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم
این دختره نامرد هم که همش فقط اذیتم می‌کنه. کاش می‌دونست تنها دلیل زنده موندم اونه
فکر نکنم خوب بشم. ترسناک و ترسناک‌تر میشم. به حدی که حتی منم از خودم می‌ترسم
تمایل زیادی به بعضی چیزا دارم
میگه چرا نمی‌رفتی نظامی نمی‌شدی. اگه می‌رفتم بیشتر تمایل به خشونت پیدا می‌کردم
دستمم بازتر میشد
واقعا برای من سالم نیست
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

آقای دوست محمدی متولد ۱۳۵۵، مدرس دانشگاه، طراح گرافیک، تصویرساز و کارتونیست ایرانی می باشد.

نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس

شهرام خان از همکاران بنده در یک استان دیگر است. سر جریان شهادت حاج قاسم در اینستا دایرکت زد که استوری هایت را بردار. گوش نکردم. گفت من تمام دوستانم و حتی خواهرم را بلاک کرده ام. دلم نیامد تو را بلاک کنم. اگر برنداری تو را هم بلاک میکنم. گفتم هر جور صلاح میدانی. بلاکم کرد نامرد و چندی پیش سر جریان افزایش ناعادلانه ی حقوق معلمان کانال تلگرامی زده بود و مرا هم عضو کرده بود. خنده ام گرفته بود و از کانال لفت دادم
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
دیگه تمومه هرچی بهم گفتی دروغه
اون که عاشق باشه هیچوقت از پیش عشقش نمیره
برو دیگه نده منو عذابم، ما دیگه نمیمونیم برا هم
تو خراب کردی همه رویایی رو که واسه تو ذهنم ساختم آره نامرد
چرا بازی دادی قلب منو ؟ دارم دیوونه میشم تو نرو
گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
چرا بازی دادی قلب منو ؟ دارم دیوونه میشم تو نرو
گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
آروم نمیگیره این قلبم …
آسون دادیم همو ما از دست
داغون شدم من از بس برو برنگرد
برو د
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
در این مطلب میخوام بهترین کافه سینما های شهر تهران و ایران رو بهتون معرفی کنم،جایی دنج که می تونی بدون فکر ، لحظاتی ارامبخش را در آنجا بگذرونی و در عین خوردن کافه، فیلم هم نیگاه کنی. 

با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما نشان دهیم:()

1.کافه سینمای خانه هنرمندان

سینمای خانه هنرمندان شاید جزو بهترین سینماهای تهران نباشه، اما کافه سینمای اون یکی از موفق‌­ترین­ها در این زمینه است.
خانه موزه استاد بزرگ سینمای ایران، عزت‌الله انتظا

خبرگذاری های بسیاری در سال ۲۰۱۹ از بازگشت رسمی تعدادی از هنرمندان از خدمت سربازی به دنیای هنر خبر دادند ؛ از جمله از آنها جی چانگ ووک با سریال " ذوبم کن" ، کانگ هانول با سریال " وقتی کاملیا شکوفا می شود " ، لی مین هو با " پادشاه ابدی" که در سال ۲۰۲۰ در حال حاظر در حال پخش است و کیم سوهیون می توان اشاره کرد . 
همانطور که می دانید و گفته شد هنرمندان شروع به کار کردند اما در این بین کیم سوهیون بازیگر کهنه کار کی_ دراما در چه حالی است؟! او می خ
- نگو نامرد.. نگو.. تو پشت منی تو کوه منی با تو زنده شدم، حرفای نیشدار همه رو به جون میخرم فقط تو کنارم باش، محسن این همه زجر کشیدیم تا به اینجا برسیم، دانشگاهت برام خیلی مهمه این همه بهت سخت گرفتم تادیگه طعم این بدبختی رو نچشی.
- ببینم آب دماغت رو که با لباس من پاک نکردی؟

باخنده‌ی ثابت روی لبم بهش خیره شدم:
-خیلی لوسی محسن، منو این کارا؟!
محسن بلند خندید وچشمکی زد:
-می‌خوام همیشه این‌طوری لبت رو خندون ببینم.
#کپی‌ممنوع⛔️
مشاهده مطلب در کانا
چه رابطه ای بین هنرمندان و ابتلا به آلزایمر وجود دارد؟آسوشیتدپرس به نقل از محققان اعلام کرده که احتمال ابتلای هنرمندان، به خصوص نقاشان به بیماری آلزایمر به مراتب بیش از افراد عادی است. به اعتقاد آنان، نقاشان با توجه به اینکه مدت زیادی را بدون مکالمه و در حالت تمرکز فردی برای انتقال ذهنیات به بوم سپری می کنند، خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را در خود بالا می برند. درواقع، هنرهای فردی به واسطه قابلیت انزوا طلبی که در خود دارند، هنرمند را مستعد و
موضوع پایان نامه معماری: کانون معماران ایران
چکیده:
در پروژه حاضر، طراحی کانون معماران ایران با هدف پاسخگویی به نیازهای معماران و دانشجویان رشته معماری و علاقمندان این رشته در راستای دستیابی به مجموعه‌ای برای گردهمایی و تبادل اطلاعات و اخبار و ارائه آثار معماران صورت گرفته است. در این راستا با توجه به بستر مجموعه پارک هنرمندان (همجواری با خانه هنرمندان ایران) و همچنین تبدیل ساختمان مجموعه به یک الحان شهری از ابتدا به عنوان اساس طرح مطرح
سیستم گرمایشی و موتور خونه ی ساختمون دیوونه شده امروز ...
خونه یخ بسته ...به این سرما و برف!
تعمیرکار روز جمعه ای اومد و گفت باید فردا رو هم کار کنه تا درست شه....
منم که اتاقم تو حیاطه و بخاری دارم...
قراره امشب اتاقمو اجاره بدم به داداش سرما خورده ...۲۰۰ دلار!
والا...
....البته
میگه اگه ۲۰۰ دلار داشتم منت تو و اتاق نم کشیده ات رو نمیکشیدم ...میرفتم هتل!!!خخخخ
میگم نامرد حداقل ۲۰۰ هزار‌ تومن بده...اتاقمو دارم میدم بهت خودم آواره میشم...میگه تو بگو ۲۰۰ تا ت

صنایع دستی کرمان مانند قالی، گلیم، پته و مصنوعات فلزی آوازه و شهرت جهانی دارند و با احیای شال این هنر دستی اصیل نیز به این فهرست افزوده شده تا گنجینه سوغات استان پربار تر شود و با توجه به رکود یکصد ساله در شالبافی کرمان ضروری است این صنایع دستی با ارزش و اصیل ضمن معرفی بیشتر و بهتر به گردشگران و مسافران، زمینه رونق و شکوفایی اقتصادی فعالان و هنرمندان هنر شال و شالبافی فراهم شود.

شال بافته ای ظریف از پشم و کرک گوسفند و بز است که هنرمندان ب
Artist: Various Artists | Album: Popular Instrumental Music Collection | Genre: Trance/House/Dance/Chill Out | Released: 2001–2018 | Popular Instrumental Music Collection Vol.02
هنرمند: هنرمندان مختلف | نام آلبوم: کالکشن موزیک بی کلام مردمی | سبک: ترنس / هاس / دنس / چیل اوت | تاریخ انتشار: از سال 2001 تا 2018
کالکشن موزیک بی کلام مردمی (منتخب سایت) Popular Instrumental Music Collection
ادامه مطلب
الان که دارم مینویسمچشام پر شده و بغض گرفتم
بغض گرفتم از این رفتارت
من یه قدم ورداشتم
اما تو مطمعنم کردی که باز اشتبا کردم
باشه مسعودم باشه
دیگه نمیام سراغت
بچرخ تا بچرخیم....
هرچقدر دردم بکشم دیگه نمیام
+از همه جا بلاکت کردم جز یه راه
تا اخر این هفته وقت میدم بهت
اومدی اومدی
نیومدی به درکــــــــــــــــــــ
دیگه همه چیو تموم میکنم
بسه دیگه این قدر عذاب بسه واقعا
نامرد عوضی
آخه تو این وضعیت؟؟؟؟
تو این شرایط من؟؟؟؟؟
وای خدآآآآآآآآآ
مسعود من
واقعا چطوری تونستم همچین احساساتی داشته باشم؟
جدا یکی بیاد و کمکم کنه این حسو نابود کنم
همین دقیقا میتونه نقطه ضعف یه دختر حساب بشه.. 
خیال پردازی.. 
:|
+راستی امروز تولد مامانم بود.. تولدت مبارک مامان مهربونم.. مامانم زیادی مهربونه و میبخشه! خیلی دوس داشتنیه! 
داره بارون میاد و دل آدم میخواد زار بزنه. 
حالا من هیچی.. تو چطور تونستی اینکارو بکنی؟ نامرد
می دونستم همش سوء تفاهماتِ ذهن مسخره ی منه. چقد مسخره واقعا! 
پستاشو که میخوندم پی بردم اونم چق
 اگر با کسی مشکلی داریم یا با اون خدایی ناکرده
ق_ه_ر_
 هستیم و خلاصه حسابی دل شیطون را به دست آوردیم ؛همین امروز غرور نامرد رو فیتیله پیچ کنیم و بهش یه تلفن کوچولو بزنیم ،اون رو بخاطر خدا ببخشیم. تا خدا هم ما را ببخشه. اگه هم اون باید مارو ببخشه که بی تعارف ازش عذرخواهی کنیم. آخه بی عرضه ترین آدمهای دنیا اونایی هستند که دوستاشون رو از دست میدن.
متن آهنگ بازی دادی محمدرضا گلزار
چرا بازی دادی قلب منودیگه تمومههر چی بهم گفتی دروغهاون که عاشق باشه هیچوقتاز پیش عشقش نمیرهبرو دیگه نده منو عذابمما دیگه نمی مونیم برا همتو خراب کردی همه رویایی رو که با تو ذهنم ساختماره نامردچرا بازی دادی قلب منو
ادامه مطلب
خانه
محسن لرستانی
دانلود مداحی محسن لرستانی به نام قصه بابا
دانلود آهنگ جدید قصه بابا از محسن لرستانی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی قصه بابا از محسن لرستانی با کیفیت اورجینال

download new song from Mohsen Lorestani called Ghese Baba

متن مداحی قصه بابا از محسن لرستانی

هفتاد دو پروانه پروانه ی فرزانه شمع
رخ حق دیدند رفتند چه غریبانه بابا

و دل پر دردم بابا پر دلم خونه یه کربلای
غمناک چب کم لی سرز
خانه
محسن لرستانی
دانلود آهنگ جدید قصه بابا از محسن لرستانی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی قصه بابا از محسن لرستانی با کیفیت اورجینال

download new song from Mohsen Lorestani called Ghese Baba

متن مداحی قصه بابا از محسن لرستانی

هفتاد دو پروانه پروانه ی فرزانه شمع
رخ حق دیدند رفتند چه غریبانه بابا

و دل پر دردم بابا پر دلم خونه یه کربلای
غمناک چب کم لی سرز
چرا ازم فاصله میگیری پس بگو اون همه خاطره چیمنی که به پای تو موندم داری میری تو به خاطر کیمنی که هی پشت تو واستادم تنها نذاشتم اون ...یه روزی فکر نمیکردم که از همون دستا یه چک بخورمد نامرد حداقل با من نه جلو این همه آدم نه با همه آره و با من نه مگه من آهنمدمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه رو درکت کرداز تموم غصه ها ردت کرد ...دمت گرم کی تورو اینطور بد عادتت کرد کی توئه دیوونه رو درکت کرداز تموم غصه ها ردت کرد ...یه کاری کردی یهو جا خور
حالا با مقبول شورای اسلامی شهر، انتقال «ساختمانی هنرمندان» به هیات امنای اتحادیه های هنری محقق شده است. قرار است شورا و شهرداری کرج دخالتی در اداره خانه هنرمندان نداشته باشند و هنرمندان با اساسنامه ای که خودشان تنظیم کرده اند، سازوکار فعالیتشان را گلچین کنند و راه اندازی این خانه را بر عهده خواهند گرفت تا کنار نشاط رویدادهای فرهنگی و هنری شهر بیفزایند. محلی بخاطر گردهمایی اهالی هنر رئیس انجمن موسیقی درون رابطه با واگذاری بناء هنرمندان
خانه
محسن لرستانی
دانلود آهنگ محسن لرستانی به نام مونس دردم
دانلود آهنگ مونس دردم از محسن لرستانی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی نگاه از محسن لرستانی با کیفیت اورجینال

و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین
محسن لرستانی moones dardam
مونس دردمdownload new song from Mohsen lorestani called moones dardam
متن آهنگ مونس دردم

بازیچه دست هوس غرق گناهیچو من ز غم و قصه بمیریالهی الهی الهی ...

بازیچه
خانه
محسن لرستانی
دانلود آهنگ مونس دردم از محسن لرستانی

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی نگاه از محسن لرستانی با کیفیت اورجینال

محسن لرستانی moones dardam
مونس دردمdownload new song from Mohsen lorestani called moones dardam
متن آهنگ مونس دردم

بازیچه دست هوس غرق گناهیچو من ز غم و قصه بمیریالهی الهی الهی ...

بازیچه
دانلود آهنگ بازی دادی از محمدرضا گلزار
برای دانلود آهنگ بنازم من اون قد و بالاتو دو تا چشمای مست و گیراتو از محمد مهراد اینجا کلیک کنید
همه رویایی رو که واسه تو ذهنم ساختم آره نامرد چرا بازی دادی قلب منو دارم دیوونه میشم تو نرو گفتی همیشه من کنارتم ولی رفتی واسه همیشه تو
Shirazart.blog.ir 
* شیوه" رئالیسم جادویی" جریانی که در مونیخ و با الهام از حرکت عینیت جدید و با توجه به نقاشی متافیزیک به وجود آمد. در این سبک ،اشیا به شکل واقعی خود نقاشی می‌شوند اما چگونگی نورپردازی یا ترکیب و مجاورت اشیا ،حالتی" جادویی "به اثر می بخشد. به شیوه" رئالیسم جادویی "،"سورئالیسم فقرا"  نیز میگویند.
*رالیسم جادویی شیوه‌ای است که در آن اشیا پیش پا افتاده با صراحت و موشکافی اغراق آمیز و غیر منتظره ای نمایش داده می‌شوند و هاله ای خیال پردازا
خاطرت تخت دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده  دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام خاطرت تخت با کیفیت بالا  Download New Music By Mohammad Alizadeh Called Khateret Takht  با متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ محمد علیزاده خاطرت تخت
این روزا تنها ساکت و بی انگیزه اشکای گرمم به مژه هام آویزه
آخه تو چجوری میری ولی میمونی بی طاقت میشم تو هوای بارونی
مونده تو یاد چقدر خاطره دارم از تو ای داد
وای از اون دل گرفتم در احساساتمو گل
میدونی رفت همه فکر و خیالت خاطرت تخت
دنیا نامر
بعضی وقتا یکیو دوست داری 
ولی شرایط یه جوریه که هیچ وقت نمیشه به هم برسین
اون وقته که مجبوری خودتو کم کم دور کنی 
سرد شی
حاضری خودت اذیت شی
حاضری خودت تنهایی بکشی
ولی اونی که دوستش داری اذیت نشه
مجبوری بهش بگی دیگه نمی خوامت
دیگه دوستت ندارم
گفتن این حرفا واسه آدم خیلی سخته
قلبت از گفتنش درد میگیره 
ولی طرف مقابلت هیچ کدوم از اینا رو نمی دونه
فقط بهت میگه نامرد 
میگه قلبمو شکستی 
میگه تنهام گذاشتی 
کاش همدیگر و درک می کردیم 
کاش می فهمیدیم هم
متن اهنگ ایوان بند به نام برف
برف ببار امشب روی تاب و تبم که نیستی رو لبم اسم تو باز یخ کرده امشبمیاد و برف باهاش هرکی که نیست برگرده امشب برگرده امشبآی بباره برف بباره برف روی رد پات دل نداره برفآی بباره برف بباره برف روی رد پات دل نداره برفآی بباره برف بباره برف روی رد پات دل نداره برفزمستونه برف و بارونه آی تورو جون هرکی دوست داریبیا برگرد این روزای سرد شبای نامرد بسه بیداریکی این درو توی هر حالت شب به شب واست باز میذارهکسی حال مارو میدونه
موکب رنگی پنگی نویسنده: بهزاد دانشگر انتشارات: عهد مانا
موکب رنگی پنگی : خرده روایت هایی از هنرمندان خلاق اربعینی، پیوستی به پادشاهان پیاده

موکب رنگی پنگینویسنده: بهزاد دانشگرانتشارات: عهد مانا
معرفی:
یه موکب کوچیک پر از مداد رنگی، پارچه‌ها و کاغذهای رنگی، پر از عروسک‌های دست‌ساز و کاموا و یونولیت.یه موکب پر از بازی و شوق و ذوق و سروصدای بچه‌ها. زنان و دختران هنرمندی که چندسالی است بدون هیچ پشتیبان و در یک حرکت خودجوش و مردمی خودشان را م
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
گلشیفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هایی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هایی در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هایش در اینستاگرام، نوشته است: «هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م

عکاسی
از آنجا که عکاسی دیجیتال و عکاسی عمومی در چاپ کتابهای ارزشمند، نقش مهمی برعهده دارند، ما در صددیم به نکات مهم مرتبط با چاپ دیجیتال، اشاره‌ای داشته باشیم. عکاسان در این زمینه، بیشترین تجربه را دارند، چون گرفتن تصاویر چه با دوربین‌های آنالوگ و چه با دوربین‌های دیجیتال، تخصص اولیه‌ی آنهاست. از طرف دیگر هنرمندان سنتی، خود را مشغول به دیجیتال‌سازی کار تمام شده می‌کنند و بیشتر تمایل دارند تا به حرفه‌ای‌ها مانند چاپکاران و عکاسان ت
خانه
محسن لرستانی
آهنگ همه شب از محسن لرستانی
آهنگ همه شب از محسن لرستانی
دانلود آهنگ جدید همه شب از محسن لرستانی

هنرمند: محسن لرستانی
آلبوم: Moones Dardam
تاریخ انتشار: ۲۰۱۸

ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی همه شب از محسن لرستانی با کیفیت اورجینال

download new song from Mohsen Lorestani called Hame Shab

بخشی از متن همه شب از محسن لرستانی
همه شب من غرق دلم چشم به راهم تا تو باز آییشده هر شب 
با برخی از هنرمندان هنرمندانی که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان خود در BlogTalkRadio.com هستند ، آشنا شوید. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید ، خدمات آموزشی خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت کنید. این پیشنهاد شماست و می توانید در مورد آنچه می خواهید صحبت کنید.آنچه ارائه های شما را از هم جدا می کند این است که برای آثار هنری شما یک برند ایجاد می کند. مردم می توانن
آخرین هفته ساله 
هفته ای که تصور میکردم واسه من پر تکاپو باشه واسه مردم پر جنب و جوش هیچکدومش نیست. 
هرچقدر لازم باشه تو خونه میمونم به در و دیوار زل میزنم. هرچقدرم استرس بکشم مهم نیست. فقط دلم تنگ شده واسه یه بغل صمیمی دوستام. خنده هامون دور هم بودنامون
حتی دلتنگ کساییم که میدونم به یادمم نیستن ولی من خیلی دلم تنگشونه 
نمیخوام که اینجوری باشم ولی خیلی تو فکر اینم که اون نامرد الان در چه حاله 
جدیدا کمتر اسمشو تو ذهنم تکرار میکنم. 
بعضی وقتام
لطفا از سایت ما دیدن کنید

تولیدی پایه بوم نقاشی  آریا
با استفاده از چوبهای نراد روس   که مرغوب و بدون شیره هستند و به خاطر تلخی چوب دچار آفت موریانه نمیشوند،پایه بومی عمری و مقاوم تولید میکنیم.با ارزوی موفقیت همه ی هنرمندان  
اخر شب یه دختر بچه ی ۷ ساله ی سرطانی اومد برای دریافت خون ...
اونقدر این بچه از محیط بیمارستان زجر کشیده بود که تمام مدت جیغ میزد ...
آخرش یه صندلی برداشتم و رفتم نشستم کنارش ...
شروع کردم...
من طوطی داشتم دیدیش ؟؟ 
عکس طوطیم رو بهش نشون دادم...
آروم شد ...
کلی با هم اینترنت رو زیر و رو کردیم تا سگ مورد علاقه امون رو پیدا کنیم تا وقتی من پولدار شدم و اون بزرگ شد بخریم... 
هر بارم که شروع میکرد نق زدن ؛ سریع مهرم رو میزدم روش :)) 
اونقدر کیف میکرد ! 
تهش گفت م
پسربچه ده دوازده ساله گوشه پیراهنم را گرفته و رها نمیکند. با التماس میگوید:عمو،عمو، تو رو خدا کمک کن، گرسنه ام...
من از زیر کتاب و دفترها کمی نان و کلوچه و شکلات پیدا کردم و به پسربچه تعارف کردم. با خیره سری از دستم گرفت و زیر پا له کرد. با تحکم گفت: عمو، پول بده، خودم هرچی بخوام بخرم. پول بده. عمو، عمو...
من واقعا موجود خویشتنداری ام. وگرنه میخواستم بگویم: عمو ننته! هفت جد و آبائته!
+هیچ کاری به گرونی و نفت و دلار و طلا و فلان فلان فلانمون ندارم. اون ب

راه درازی در پیش دارم ،
سه سال ناسازگاری و آزار و اذیت رو نمیشه یک روزه جبران کرد .
یا شاید اصلا نشه جبران کرد 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد .
اون روزی که فرقِ بین مرد و نامرد رو نفهمیدم
و نمک خوردم و نمکدون شکستم ،
اون روزی که خامِ حرفهای یه انسانِ پست و آشغال شدم ،
فکرِ این روز رو نکرده بودم .
اشتباه کردم حالا هم باید تاوانش رو بدم . . . 

نام نقی در این جهان همتا ندارد
پاکیزگی غیر از شما معنا ندارد
هادی اگر باشی برای بنده کافی است
راه سعادت غیر تو مولا ندارد
فهمیده ام از احترام پرده ی قصر
عالم به جز تو حضرت والا ندارد
بدخواه تو مبهوت مانده در جلالت
حرفی برای رد و یا حاشا ندارد
کردی مداوا زخم های دشمنت را
بی شک کسی چون تو دل دریا ندارد
این که دخیل نام تو شد مادر او
یعنی که دشمن غیر تو ماوا ندارد
کل کریمان از گدایان تو هستند
بسیار داری آن چه هر دارا ندارد
حاجت رواییِ گدای خانه ی تو
حال وحوال خوب وخوشی ندارم
امشب تکلیف دلم رو با عقلم مشخص کردم
حالم بده خیلی
خیلی بیشتراز همیشه
بیشتراز هرباری ک منو ناراحتم میکردین
بیشتر از همه اون شب و روزایی ک تو نبودت میمردم و زنده میشدم!!
متنفرم از عشق
متنفرم از دوستداشتن
متنفرم ازخودم
از همه وهمه چیز
از همه ادما
چه مونث چه مذکر
واین علامت سوال در ذهنم داره منو کلافه میکنه ک چراهنوزحالم ازتو بهم نمیخوره؟تویی ک هزارعیب بهم چسبوندی!!تو آره خودت رامین!!  
میخام یه چیزی بهت بگم 
اینقدردو
ماشینو داده مهدی ببره بنزین بزنه -_-  ده صبح -_-  فاطمه بهم گفت...وقت نشد برم  باهاش دعوا کنم ، دیگه زدیم بیرون با ماشین بابای فاطمه...نامرد ماشین و نمیده بشینم....میگه مگه ماشین باباتم  قرار بود بگیری خودت بشینی؟! 
گفتم نه پس برا جناب عالی داشتم می گرفتم -_-
گفت پس حرص نخور چون ماشینم بود باز با همین میرفتیم خوشگل خانم ://
بابا راس می گفت...ولی فاطمه خوب بودا...اینم از دست رفت -_- همه 18 ساله ها اینجوری از دست میرن یا فقط همین یکیه؟!!!...نه فک کنم همه شون هم
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
صنایع دستی نمایانگر فرهنگ و هنر و ذوق و سلیقه هر دیاری است و در هر عصری وجود داشته است. ایران سرزمینی است که صنایع دستی گوناگون و متنوعی دارد. تعداد بالای صنایع دستی ثبت شده توسط سازمان میراث فرهنگی نشانگر فرهنگ اصیل و غنی این کشور می‌باشد.
اصفهان در میان سایر شهرها پیشتاز بوده و در طول قرون مختلف صنایع دستی این استان مورد توجه بیشتری قرار داشته است و به عنوان نماینده صنایع دستی ایران در جهان شناخته شده است. به همین دلیل برخی اصفهان را مهد صن
من برخی از دوستان هنرمندم را می شناسم که میزبان برنامه های رادیویی آنلاین رایگان در BlogTalkRadio.com هستند. شما می توانید در مورد هنر خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی صحبت کنید ، در مورد تکنیک ها صحبت کنید و خدمات مربیگری خود را تبلیغ کنید یا حتی فقط در مورد قدردانی از هنر صحبت کنید. این برنامه شماست و می توانید در مورد هر چیزی که می خواهید صحبت کنید.آنچه در مورد نمایش شخصی شما جالب است این است که مارکی را برای تجارت هنری شما ایجاد می کند. مردم می توانن
رویکرد توسعه ای از رویکردهای مورد علاقه دولت هاست بنحوی که افزایش کمی بیشتر مورد توجه اذهان عمومی بوده و هست و طبعا دولت ها نیز برای مقبولیت خویش از این ابزار استفاده می کنند. اخیرا معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی تفاهم نامه ای با سازمان منطقه آزاد کیش، بنای تاسیس موزه هنرهای معاصر کیش را نهادند تا این شهر بدنبال تهران، اصفهان، کرمان، اهواز و آبادان، هفتمین شهری باشد که دارای موزه هنرهای معاصر می شود. البته که پس از انقلاب اسلامی
به نام او...
فردا برای بار هزارم برمیگردم تهران و امشب باز انگار اخرین شبی عه که تو خونم!
با اینکه تا دیروز هم دلم میخواست برم تهران؛حالا انگار دلم میخواد ساعت ها دیرتر بگذرن زمان کش بیاد تا میتونه...
مامان که غصه میخوره دلم میریزه...یا حتی بابا وقتی هی تکرار میکنه که داری میری دیگه هاا...
دلم میگیره از نبودن خودم!
زندگی نامرد ترین چیزه
یه چیزیو بهت میده و بهش عادت میکنی و مجبوری واسه بهتر شدنش ازش دور بشی و سختی بکشی و...
فردا این ساعت ها تنهام...
هم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت بازرگانی خدایار وبلاگ نویسی ربات تریدر ارز دیجیتال